unikalus programos „TIMBETER“ saugyklos modulis

Programos „Timbeter“ saugyklos modulis leidžia nedelsiant peržiūrėti informaciją apie atliktus matavimus. Vos keliais spustelėjimais galite greitai ir veiksmingai peržiūrėti turimas atsargas, patikrinti aktyvias atsargų būsenas ir paruošti ataskaitas..


Saugykla turi du peržiūrų variantus: žemėlapio programa ir lentelės peržiūra. Naudotojai gali atsirinkti informaciją pagal reikiamus duomenis: sutarties numerį, vietą, medienos rūšį ir pan. Visą informaciją galima atsisiųsti Excel formatu. Galimybės yra labai plačios.


Pagal individualius naudotojo reikalavimus atliktos paieškos ir rūšiavimo informacija sinchronizuojama su programoje esančiais matavimais. Informaciją galima rūšiuoti pagal šias savybes: rąstų rūšį, ilgį, kokybę ir kainą. Matydami tokią informaciją iš karto, galite numatyti savo tolesnius veiksmus bei planuoti veiklą. 

Saugyklos modulis turi pirmos klasės ataskaitų kūrimo funkciją, todėl greitai galite kurti ataskaitas. Naudojai gali rinktis specifinius matavimus, o programa „Timbeter“ automatiškai sukuria ataskaitas, suskaičiuoja vertę pagal skirtingus sortimentus. Duomenų apdorojimas tampa žymiai paprastesnis, o gauta informacija lengva dalintis tarp įmonių.

Atsargų funkcija leidžia saugoti tikslius finansinius įrašus, be to, programoje galima matyti kurios nors medienos rūšies perteklių ir trūkumą.