Laomoodul

Timbeteri laomoodul annab reaalajas ülevaate kõikidest tehtud mõõtmistest. Laomoodul võimaldab kiirelt ja lihtsalt teha inventuure, vaadata aktiivset laoseisu sortimentide kaupa ning luua mõõtmisraporteid kiirelt paari hiirekliki abil.


Laomoodulil on kaks vaadet:

Kaadrivaatena ning tabelvaatena, kus kasutajatel on võimalik lihtsalt infot filtreerida vastavalt oma vajadustele: lepingunumbri, asukoha või sortimendi kaupa. Kõike infot on võimalik Exceli formaadis alla laadida.


Kõik sisestatud sortimendivalikud on kuvatud ka mõõtmisrakenduses. Sortiment sisaldab järgnevaid näitajaid: liik, puidu pikkus, kvaliteet ning hind. Reaalajas ülevaade võimaldab efektiivsemalt planeerida edasiseid tegevusi.

Timbeteri raporteerimisfunktsioon võimaldab luua mõõtmisraporteid vaja paari hiireklikiga. Konkreetsete mõõtmiste baasil arvutab süsteem välja erinevate sortimentide hinnad ning materjali kogumaksumuse. See võimaldab oluliselt säästa aega andmesisestustelt ning lihtsalt ja kiirelt andmeid ettevõtete vahel jagada.

Inventuuride funktsionaalsus võimaldab teha kiirelt inventuure ning omada täpset arvestust ettevõtte varade üle. Sortimentide-põhine laohaldus võimaldab kiirelt tuvastava võimalikke puudu-või ülejääke laoseisus.